Adult Hikayeler

İzmirli Sena Öğretmen ve Öğrencisi (1.Bölüm)

Merhabalar, ben İzmirli Sena öğretmen,

Matematik öğretmeni olarak özel bir lisede stajyer olarak çalışıyorum. 25 Yaşındayım. Zaman zaman kendimden büyük sevgililerim oldu. Hatta bir gün kendimden 14 yaş büyük birisiyle birlikte olmuştum. O da çalıştığım okuldan İrfan isimli tarih hocasıydı. İrfan hoca evliydi ama bilmiyorum bir heyecana kapılmış ve onunla birlikte olmuştum. Bu benim kendimden büyük 6. sevgilimdi. Nedense kendimden büyük sevgili ilgilimi çekmemeye başlamıştı. Yaşım genç olduğundan dolayı kendimden küçük kişilere biraz odaklanmıştım. Küçük dediğim kişiler tabiki 14-15 yaşında çocuklar değildi.

Fakat 18-19 en azından 20 yaşında benim gibi gençler daha çok dikkatimi çekmeye başlamıştı. Arada İrfan hoca ile benim kaldığım eve geçerek seks yapıyorduk. Ben İzmir’de tek yaşıyorum. Heyecan arıyordum kendime bu yüzden İrfan ile takılıyordum. Ama dedim ya artık soğumaya başlamıştım. Bir gün İrfan ile okul kantininde oturuyorduk. Evde karısının olmadığını ailesinin yanına denize gittiğini söyledi. Beni eve davet etti. Seçmek veya seçmemek arasında kalmıştım. Çünkü seçersem benimle sürekli devam etmek isteyecekti. O yüzden devam etmemeliydim. Gelmeyeceğim dedim. Neden diye sordu. Artık bitti ilişkimiz istemiyorum artık dedim. Olmaz bak ne güzel evde yalnızım rahat rahat takılacağız dedi. Olmaz İrfan diye söyleyince, okulun kantininde dudağıma yapıştı. O sırada Cem diye bir öğrencim var o gördü. Ne yapıyorsun diye itekledim ve ağlayarak dışarı çıktım.

Ardından Cem yanıma geldi…

Ne oldu hocam dedi? Bir şey yok Cem desem de anlamıştı artık. Siz İrfan hoca ile ilişki mi yaşıyorsunuz? dedi. Birden şok oldum. Böyle bir soruyu nasıl sorabiliyor diye. Ama Cem çok yaramaz bir öğrenci ve lafı esirgemez. Ne diyorsun sen git buradan çabuk dedim. Kızma hemen Sena, ben senden hoşlanıyorum dedi. Ben bir kez daha şok olmuştum. Bir yandan da Cem çok dikkatimi çekiyordu. İstediğim fizikte ve tam aradığım 18 yaşında bir gençti. Git buradan Cem dedim. Çünkü orada ona yüz veremezdim. 2 Gün izinliydim. Okula tekrar gelmiştim. İrfanın yüzünü görmek istemiyordum ama ne yapabilirdim, o okulda çalışıyordum.

Cem’i görmüştüm uzaktan saçlarını çok güzel yapmıştı. Hafif gülümseyerek ona bakıyordum o sıra göz göze geldik. Hemen gözlerimi çevirdim. Ardından Cemlerin dersine girmiştim. İrfan ile yaşadıklarımı biliyordu. Bunun dışında resmen bana aşık olmuş gözleriyle sürekli bana bakıyordu. Bende o gün mavi dar bir etek giymiştim. Her genç erkek gibi o da bakıyordu fiziğime ama onun bakışları resmen çok farklıydı hissediyordum. Göz göze geldiğimizde ben gözlerimi kaçırıyordum. Teneffüse çıkmıştım, okulun bir kenarı var orada sigara filan içiyorlar. Kimse yoktu bende telefonumla ilgileniyordum.

sena ögretmen2

Cem geldi yanıma,

Çok güzel olmuşsun bugün etek yakışmış dedi. Teşekkür ederim dedim. Cem’e ilgi duyuyordum, ama bir yandan o okulda çalışıyordum. Dikkat etmem gerekiyordu yaşamıma. Bazen bana bakışlarınızı çok farklı görüyorum diye söyleyince benim kalbim hızlanmıştı. Resmen hızlı hızlı nefes alıyordum. Neden heyecanlandın biliyorum dedi. Neyi biliyorsun Cem dedim. İrfan evli fakat dudak dudağa öpüştünüz bunun bir öncesi var demek ki ne yaşadıklarınızı biliyorum dedi. O öyle söyleyince bende korkmaya başlamıştım. Senin bakışlarında bana çok farklı sende benden mi hoşlanıyorsun diye sordu. Yok öyle bir şey Cem desem de kalçamı elledi. Cem burası yeri değil bir daha böyle bir şey yapma dedim. Burası yeri değilse yer bulurum Senacım dedi. Bir yandan Cem’in kollarına kendimi salmak istiyordum bir yandan da dikkatli olmam gerekiyordu. Bilmiyorum Cem diye bir kelime çıktı ağzımdan. Bilmiyorum deyince artık benden yüz bulmuştu. Telefonunu verir misin dedi. Düşündüm ve İrfanla yaşadıklarımı karısına anlatabilirdi. Zaten Cem’e de ilgi duyuyordum. Verdim telefon numaramı. Akşam olduğunda bana yazdı önce normal mesajlaşıyorduk.

Bilmiyorum sonra o seks konularına girince bende kendimi salmıştım…

Seks konularını mesajlaşıyorduk. Mesajla bir şey hissetmediğimi söyledim. Ertesi gün evime davet ettim. Okuldaydık buluşacağımızı bildiğimiz için sürekli birbirimize bakıyorduk. Aklımda kurduklarımdan kaçamıyordum. O gülümsüyordu bende gülümsüyordum. Okul çıkışı ben biraz geç çıktım. Öğrencilerin dağılmasını bekledim. Ardından Cem’e söylediğim yerde bekledi ve arabayla gittim aldım. Ben o günde mavimsi eteğimi giymiştim. Nedense etekler sana çok yakışıyor galiba kalçandan dolayı dedi. Gülümsedim. Arabada elini bacaklarıma koydu. Araba sürüyorum Cemmm dedim. Tamam tamammmmm dedi. Kapıyı açtım geç hadi dedim. Ev sahibi sensin ilk sen geç dedi. İlk ben girdim kapıdan, arkamdan o geldi.

sena ögretmen

Kapıyı kapattı ve arkamdan hemen sarıldı…

Siki taş gibi olmuştu. Kalçamda hissediyordum. Boynumu öpmeye başlamıştı. Tüylerim diken diken olmuştu. Üstümde ki kıyafeti çıkardı. Ayaktaydık daha ona doğru dönmemiştim. Boynumdan yavaş yavaş öperek sırtıma gelmişti sırtımdan öperek eteğimin fermuarını açtı. Tanga giymiştim. Eteği kenara bıraktı. Kalçamı öpüyordu eliyle de amımı okşuyordu. Ben hala ayaktaydım ama kıpır kıpır olmuştum artık. Amım hafif hafif sulanmıştı. Yeşilimsi bir tanga vardı. Tangam ıslandığını fark edince tangayı kenara kaydırıp parmağını amımın içine soktu.

Parmak içime girince resmen aklımda kurduklarım gerçekleşiyordu. Alev gibi olmuştum. Parçalanmak istiyordum. Cemde üstüde ki herşeyi çıkardı. Ayakta öpüşmeye başladık. Siki amımın etine deyiyordu. Amcığım sırılsıklam olmuştu ben Cemin yarrağını beklerken, yatağı yatırdı ve amcığımı yalamaya başlamıştı. İlk defa birinden bu kadar çok etkilenmiştim ve ilk defa biri için kendimi köle görüyordum. Amcıgımı yaladıktan sonra yarrağını amımın arasında kaydırmaya başladı.

Sağa sola döndürüyordum kafamı…

O sürtmeye devam ederken bir yandan parmağıyla okşuyordu.. Dayanamadım ve sok dedim… Öyle bir soktu ki o yarrağını sokar sokmaz kitlenmiştim… Ben kolay boşalan birisiydim. Durma dedim. Durmayı düşenen yok dedi. Bacaklarımı yakalamış ve çok sert şekilde sikiyordu beni. Taşakları resmen taş gibi çarpıyordu amcığıma. Yan cevirdi beni çünkü götümü çok beğeniyordu. O şekilde sokmaya başladı.

O şekilde sokarken amım acıyordu. Çünkü resmen hepsi giriyordu. Yan pozisyonda ayağımın birini omzuna koydu amcığım resmen çok acımıştı. Eliyle meme ucumu okşamaya başlayınca bir kez daha boşalmıştım… Ayağı kaldırdı beni domaltı, ardından o şekilde sokmaya başladı. Bir yandan götüme şaplak atıyordu. Çok hoşuma gidiyordu. Yaklaşık yarım saat kadar sikişmiştik. Saçımı çekerek amımın en dibine sokuyordu. Çok hızlanmıştı bir yandan saçımı çekiyordu. Acıyordu ama hoşuma gidiyordu. Yarrağı resmen en derindeydi. Daha hızlı deyince Daha sert sokmaya başlamıştı. Cemmmm taşşakların ne güzel çarpıyor aşkımmm deyince şaçımdan tutup diz üstü çöktürdü ve suratıma doğru akıttı.

Çok hoşuna gitmişti o lafım…

Yarrağının içinde kalan spermlerinide ben yalarak yuttum… Birbirimize bakarak gülümsüyorduk. Ardından duş almaya girdik, duşumuzu aldık ve uzandık.

Hikaye için Sena hanıma teşekkür ederiz. Bir de fotoğraflar için.

İçeriğe tepkin nedir?

👍 Beğendim
0
😝 Yalarım
0
😍 Bayıldım
0
😡 Bune AMK
0
🤮 Beğenmedim
0

Leave a reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like