Adult Hikayeler

Takipçimizin Yengesi (5.Bölüm Final)

Takipçimizin yengesiyle yaşadığı ilişkinin,

Birinci bölümü okumak için >> (1.Bölüm) için Tıkla <<

İkinci bölümü okumak için >> (2.Bölüm) için Tıkla <<

Üçüncü bölümü okumak için >> (3.Bölüm) için Tıkla <<

Dördüncü bölümü okumak için >> (4.Bölüm) için Tıkla <<

Merhaba Kurtvip takipçileri bende bir takipçi olarak yaşadığım olaylar serisi uzun olduğu için part part paylaşmayı uygun gördüm. Bundan dolayı paylaşmayı düşündüğüm 5’inci hikayemi okumadan önce yukarıda linklerini verdiğim dört hikayemi okumanızda fayda olacaktır. Hikayelerin arasındaki bağlantıları rahat kurabilmeniz adına söylüyorum.

5. Bölüm Devam Ediyor…

Hayatımın son bir kaç günü inanılmaz derecede sürpriz dolu geçiyordu. Öz abimin eşi yengemle beraber olduğum andan itibaren karı koca gibi olmuştuk. İlişki hayatı dikkate alındığında her türlü hizmetimdeydi. Tecrübesinden dolayı beni hazzın doruklarına çıkarmayı biliyordu güzel yengem. Onunla beraber yaşadığımız anıların içine Buse’nin de dahil olması zirvede olduğumun kanıtıydı resmen. Gerçekten de çok şanslıydım. Yengesinin seksi vücuduna bakan, onu hayal ederek rahatlamaya çalışan, fırsatını bulsa sikecek nice insandan çok ama çok şanslıydım.

Bunları düşünüyordum çırılçıplak uzandığım yatağın üstünde. Güzel yengem ve küçük orospum Buse ellerini yıkmak için lavaboya giderken arkalarından süzüyordum. Dikkatimi çeken Buse’nin poposu yengemin poposunun neredeyse yarısı büyüklüğündeydi. Yengemin kalçası sıkı ve bayağı dolgundu. Göt sevenler için ideal büyüklükteydi. Ben de o büyüklükteki götlerden hoşlanıyordum. Fakat Buse’nin iki avuçla kavranabilecek küçüklükteki poposunu görmemle beraber yeni boşalmış olan sikim hareketlenmeye başladı. 

Yataktan doğrulup onların peşinden banyoya girdim…

İçeride kikir kikir gülüyorlardı. Anlaşılan yaşadıkları ortam onların da hoşuna gitmişti. Usulca Buse’nin arkasından yaklaşıp beline sarıldım. Yarı kalkmış sikim götünün arasındaydı. Boynundan öpmeye başladım. Ellerimle ufak göğüslerini okşuyordum. 

Yengem “Ne o Mehmet taze kızı bulunca beni görmez oldun” dedi. Bende gülümseyerek “Olur mu öyle şey güzel yengem” diyerek dudaklarına yapıştım. Yengemin dilini somururken Buse de arkamdan sarılıp yarı sert sikimi avuçluyordu. Zevk sularım aktıkça parmağının ucunu sikimin başında gezdiriyordu. Genç olmasına rağmen işini biliyordu.

Bir süre böyle devam ettikten sonra yengemle öpüşürken Buse de dahil oldu. İkisiyle sırayla öpüşüyordum. Birden ikisi öpüşmeye başladı. Birbirlerinin dillerini somuruyor dudaklarını emiyorlardı. Bunu sahneyi görmek çok hoşuma gitmişti. Aralarında çekilip biraz geriden onların sevişmesini izlemeye başladım. 

Yengem Buse’nin ufak götünü avuçlarken arada bir ayırıyordu. Dayanamayıp Buse’nin arkasında dizlerimin üzerine çöktüm. İyice ayırmıştı yengem. Bana hazırlıyordu küçük orospuyu farkındaydım. Yavaşça dilimi göt deliğinin çevresinde dolaştırmaya başladım. Deliği ufacıktı. İyice azmıştık. Sikim atmaya başladı. Zevk sularımın sikimin kenarından süzülüşünü hissedebiliyordum. 

Buse azdıkça götünü geriye atıyordu. Delik iyice ortaya çıktı. Deliği yalamamı istediğinin farkındaydım. Benim seks anlayışımda kısıtlama sınır yoktur. Yeri geldiğinde götü de yalarım amı da. İşte o durumda yalamalıydım ve öyle yaptım. Dilimi sıcak deliğinde gezdirdikçe dizlerini kırıyordu. Yalayıp yuttum. Yengemle Buse yukarda sevişirken bir taraftan da inliyorlardı. Yaladığım göte arada bir tükürüp tekrar yalıyordum. 

Buse iyice zevke gelmiş olmalı ki..

Elim değmemesine rağmen amından zevk suyu aktığını görebiliyordum. Zevkten anlayan erkek için am suyu çok kıymetlidir. Boşa akıtmamak gerekir. Bende öyle yaptım. İkisininde elinden tutup yatak odasına götürdüm. Önce yengemi yatırdım sırt üstü. Bacaklarını ayırıp kendine doğru çekmesini sağladım. Amını aşağıdan yukarı bir kere yalayıp dudağından öptüm. Sonra küçük orospumu kafası yengemin amına gelecek şekilde dizlerinin üstüne domalttım. Bende Buse’nin arkasına geçtim. 

Buse’nin amını yalamaya başladım. Vıcık vıcık olmuştu. Yaladıkça daha fazla suyu akıyordu. Arada bir amını dudaklarıyla beraber somuruyordum. Diğer taraftanda daha önce yalayıpta ıslattığım göt deliğine parmağımla masaj yapıyorum. Deliği serçe parmağımın büyüklüğünde görünüyordu. Daracıktı. Bazen amının oradan başlayıp göt deliğini oradanda çatalına kadar yalıyordum. 

Buse’de iyice bacaklarını ayırmış yengemin amının yalıyor göğüslerini avuçluyordu. Yengemin iniltileri duyuluyordu. Yengem 10 dk kadar yalattıktan sonra olduğu yerden kalkıp Buse’nin solunda domaldı. Domalınca onun arkasına geçip amını yalamaya başladım. Bir taraftan orta parmağımı Buse’nin amına,baş parmağımı da götüne soktum. Çok kasıyordu. Göt deliği parmağımı sıkıyordu. 

Yengem iki eliyle poposunu ayırdı “Yala” dedi. Emir verir gibi bir tavır hissetmiştim. Dilimle amının suyundan alıp göt deliğini yalamaya başladım. Yarım saat önce boşalan sikim taş gibi olmuştu bile. Zonkluyordu. Dayanamıyordum artık. Doğrulup yengemin arkasına geçtim. Sikimi amına sürtmeye başladım. Amına hizaladıktan sonra kalçasından sıkıca kavrayıp birden içine girdim. Acıyla “Ihh yavaş hayvan” dedi. Buse’nin yanında böyle demesi zoruma gitmişti. Ona inat daha da hızlanarak sikiyordum amından. Acı dinmiş olmalı ki zevk iniltileri çıkarmaya başladı. 

Diğer taraftan Buse…

Dizlerinin üstünde yanımda duruyordu. Yengemin amını parçalarken küçük orospunun memelerini yalamaya başladım. Sol elimle yengemin kalçasının üstünden sıkıca tutup sikmeye devam ediyordum. Sağ elimle de Buse’nin ufak götünü aralayıp deliğini parmaklıyordum kendime iyice dayayıp. Canı yandığı yüzünden okunuyordu. Daha önce göt deliğinin hiç sikilmediği belliydi. Tazecik daracıktı. 

Bir süre sonra Buse’yi sikmek için yengemin sırılsıklam olmuş amından çıkıp yatağa sırtüstü uzandım. Buse’yi kucağıma aldım poposunu aralayıp dar göt deliğine sikimi hizaladım. Rahat olmasını söyledim. Önce kendini kasıyordu sonra rahatladı ama hafifçe sikime oturmaya çalıştı dar olduğu için giremedim. Tecrübeli yengem durumu anlayınca komidinin alt çekmecesinden kayganlaştırıcı çıkardı. İyice yedirdi deliğe. Sonra bolca alıp sikime sürdü. 

Yengem o an Buse’yi götünden sikebilmem için elinden geleni yapıyordu. Sikimi tutup deliğe getirdi. Sonra Buse’nin karşısına geçip dudaklarına yapıştı. Arada bir “Rahat ol bebeğim, kasma kendini” diyordu. Kızı çok rahatlatmıştı. Yavaş yavaş sikime oturmaya başladı. Önce sikimin başı girdi. Bir müddet bekledi öyle. O esnada delik sikimi koparırcasına kavrıyordu. Sonra yavaş yavaş devam etti. Artık dibine kadar almıştı sikimi. Yengem “Bekle kalkma sakın” dedi. 

Birkaç dakika geçtikten sonra küçük orospum üstümde hareket etmeye başladı. Hareketler git gide hızlanıyordu. Götün darlığından mıdır nedir yengemi sikmekten daha fazla zevk alıyordum o esnada. Buse ayakları ağrıdığından ellerini yatağa koyup domalma pozisyonuna geçti. Kalçasından iki elimle kavrayıp alttan gidip gelmeye başladım. Artık iyice hızlanmıştım. Girdikçe taşaklarım vuruyordu. “Aferin benim güçlü kayınım. Becer şu küçük orospuyu” deyip gaz veriyordu yengem. 

Gücüm tükenmeye başlamıştı…

Son git gellerimi yaşıyordum. Sonunda Buse’nin belinden kavrayıp iyice sikime oturttum. O şekilde daracık götünün deliklerine boşaldım. Uzun bir süre içinden çıkmadım. O haldeyken dudaklarından öpüyordum. Yengemde uzandı yanıma. “Harikaydın canım” dedi. Onuda öptüm. Buse üzerimden kalkıp götünü kapatarak tuvalete girdi. 

Yanımda uzanan yengem elini vücudumda dolaştırırken “Müsait olduğumuzda bi konuşalım” dedi. “Neyi konuşacağız ki” dedim. “Önemsiz bir şey canım” dedi. O esnada Buse girdi içeriye. Bizde kalkıp banyoya girdik kendimize çeki düzen verdikten sonra Buse çıktı. Bizde yorgunluk kahvesi içmek için mutfağa geçtik. 

Kurtvip takipçisi olarak, e-mail ile gönderdiğim hikayemi, paylaştığım anılarımı okurken zevk alıyorsunuzdur. Ve umarım sikinizi kaldırıyor, amınızı sulandırabiliyorumdur. Eğer hoşunuza gittiyse lütfen yorum yaparak geri dönüş yapabilirsiniz. Kurtvip takipçisi olarak sizden aldığım olumlu geri dönüşler ile farklı hikayelerimi de anlatmamda sebep olabilirsiniz. Hoşçakalın.

 

Yaşadığınız seks hikayelerinizi [email protected] adresimize gönderin. Paylaşalım. 

 

 

İçeriğe tepkin nedir?

👍 Beğendim
1
😝 Yalarım
0
😍 Bayıldım
0
😡 Bune AMK
0
🤮 Beğenmedim
0

5 Comments

  1. Devamını bekliyoruz en kısa zamanda

    1. 5 Bölüm Finaldi. Yakında yeni ve farklı bir hikaye gelecek reytingi alt üst edecek 😀

  2. En kısa zamanda bekliyorum😂

  3. Peki sonda müsait olunca konuşalım demesi ne olacak?

  4. Lan çok iyiydi

Leave a reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like