Adult Hikayeler

Takipçimizin Yengesi (2.Bölüm)

Olayın ilk kısmını hatırlamak veya okumak için ” Buraya Tıklayarak ” birinci bölüme ulaşabilirsiniz.

Hikayemize Geçebiliriz…

Yaşadığım olayın şokuyla beraber yorgunluktan yığıldığım yerden kalkarak banyoya geçtim. Duşumu alırken olayı halen kabullenemediğim yüzümden okunurdu herhalde. Öte taraftan da pişmanlık duymuyor değildim hani. Öz abimin eşi, yeğenlerimin annesinin ağzına boşalmıştım. Utanıyordum kendimden. Artık yapacak bir şey yoktu iş işten geçmişti çoktan.

Neyse duşumu aldıktan sonra kurulanıp çıktım banyodan. Salona girdiğimde yengem koltuğun birinde oturuyordu. Tam karşısındaki koltuğa da ben oturdum. Utancımdan konuşamıyor, yüzüne bakamıyordum. Ara ara gözümün ucuyla baktığımda rahatlığı dikkatimi çekiyordu. Sanki böyle bir şey hiç gerçekleşmemişti. Bu tavrı istemsizce bana “Ulan acaba rüyamıydı” dedirtiyordu.

5-10 dakika kadar süren sessizlik onun “Noldu dut yemiş bülbüle dönmüşsün?” demesiyle bozuldu. Bende “Ya kusura bakma yenge böyle bir şey olmasını istemezdim” dedim. Yengemde gülerek “Canım kafaya taktığın şeye bak. Rahat ol ikimiz içinde böyle olması iyi oldu. Senin açında artık gereksiz tedirginliğin olmayacak. Benim açımdan ise uzun süre devam eden açlığımı bir nebze olsun gidermiş oldum. Yani ikimiz içinde güzel oldu” dedi. Bu sözleri üzerine biraz rahatlamış başımı yerden kaldırmıştım.

Ayağa kalktı “Hadi gel bir kahve yapayımda karşılıklı içelim. Yoksa kafan da saç kalmayacak” dedi gülerek. Onun ardından bende mutfağa geçtim. O kahveyi yaparken bende mutfağın balkonundan dışarıyı seyrediyordum. 10 dakika sonra “Mehmet hadi gel kahvelerimiz hazır” sesiyle mutfağa yöneldim. Balkon tarafındaki sandalyeye oturdum. O da tam karşımdaki sandalyedeydi.

Masanın üstündeki sigara paketinden bir dal sigara çıkarıp yaktım…

“Ne o bana vermeyecek misin sigarandan” dedi. Heyecandan ikram etmeyi unutmuştum. “Kusura bakma dalmışım” dedim gülümseyerek. Paketin ağzını açarak uzattım yengeme. Yengemde bileğimden tutup paketi kendine çekti. Elini kullanmadan diliyle paketten bir dal sigara çekti. İçim bir hoş olmuştu. Ufaklık hafifçe hareketlenmişti.

Neyse sigarayı aldıktan sonra paketi usulca masanın üstüne koydum. Karşılıklı kahve ve sigaralarımızı yudumlamaya başladık. Yengem bacak bacak üstüne atıp başladı konuşmaya. “Mehmetciğim biliyorsun abin işten çok geç geliyor ve her geldiğinde de adamcağız çok yorulmuş oluyor. Adamla değil ilişkiye girmek iki satır muhabbet edemiyoruz. Yemeğini yiyor uzandığı koltukta uyuya kalıyor zavallım. Bir nokta da haline acıyorum ama bir noktada da ilişkiye girememek farklı düşüncelere sevk ediyor beni. Çoğu zaman kendimi tatmin etmeye çalışıyorum. Fakat bir noktadan sonra o da zevk vermez oluyor. Kaç defa başkalarıyla beraber olma düşüncesi geçti aklımdan ama yapamazdım aldatamazdım onu. Anlayacağın yabancılarla birlikte olamazdım” ağzım açık onu dinliyordum.

Devam etti “Sen yabancı sayılmazsın aileden birisin sonuçta. Hem sende istemezsin değil mi başka bir erkekle birlikte olamamı” bu cümleleri duydukça bir taraftan yüzüm kızarıyor bir taraftan da hak veriyordum. Sonra usulca elini benim elimin üstüne koyarak devam etti laflarına “Nasıl söylesem nasıl girsem cümleye bilmiyorum ama abin dışında bir erkekle beraber olacaksam bu sadece sen olursun” dedi. Elimi avucunun içinde sıkarak.

Göz göze bir kaç saniye bakakalmıştık birbirimize. Oturduğu yerden hafifçe kalkar pozisyonunda bana doğru başını öne eğdi. İstemsizce bende aynı hareketi yapıyordum. O esnada kendime hakim olamıyordum. Karşımdakinin yengem olduğunun farkına varmadan usulca yaklaşıyorduk birbirimize. O an dudaklarımız kenetlenmişti. hafifçe birbirimizi öpüyorduk.

Kalp ritmimin, nefes alışlarımın hızlandığını hissedebiliyordum. Artık olay çığırından çıkmıştı. Öpüşmemiz hızlanmaya başlamıştı. Yengemin uzun zamandır ilişkiye girmediği o anki halinden belli oluyordu. Sekse sevişmeye hasret kalmışçasına yalıyordu dudağımı. Dilimi ağzının içinde gezdirmeye başladım. O da diliyle karşılık veriyordu. Deliler gibi somurmaya başladı dilimi. Kökünü sızlatıyordu.

Mutfaktan salona geçtik öpüşerek…

Arkasını bana dönerek o muhteşem güzel ve büyük poposunu önüme sürtmeye başladı. Bende sol elimi pantolonundan içeriye sokarak amını okşuyor, sağ elimle göğüslerini sıkıyordum. Dilimi boynunda gezdirirken hızlı hızlı nefes alışını hissedebiliyordum. Amı sırılsıklam olmuştu. Benim ufaklıkta şortu yırtacak gibi kalmış zonkluyordu.

Şortumun üstünden sikimi okşayarak yüzünü bana döndü. Bir taraftan dudaklarımdan öpüyor öte taraftan da elini şortumun içine sokmuş sikimi sıvazlıyordu. İki eliyle şortumu ve boxerımı çıkardı. Dizlerinin üstüne çökerek avuçladığı sikimin başına bir öpücük kondurdu. Sonra gözüme bakarak sinsi bir gülümsemeden sonra yavaşça sikimi ağzına almaya başladı. Sikim ağzındayken sağ eliyle git gel yapıyor, sol eliyle de kalçamdan tutmuş kendine çekiyordu. Gözlerimi yummuş o anın tadını çıkarmaya çalışıyordum.

İyice hızlanmaya başlamıştı. 5 dakika kadar o pozisyonda yalamaya devam etti. Sonra elimle çenesinin altından tutup ayağa kaldırdım.Ayakta öpüşürken elimle pantolonunu çözüyordum. Pantolonunu çıkardıktan sonra altında sadece dantelli siyah külodu kalmıştı. Belinden tutup sağ taraftaki koltuğun üstüne sırt üstü yatırdım. Sol ayağı koltuğun üstünde sağ ayağı aşağıda olmak üzere bacaklarını ayırdım. Amcığının üstünden külodunu sağa kaydırarak sulanmış amını aşağıdan yukarıya güzelce yaladım.

Sonra dilimi amının içine sokarak yalamaya somurmaya devam ettim. Ben böyle devam ettikçe o belini havaya kaldırıp gözlerini yumarak altımda kıvranmaya başladı. Hafiftende inleme sesleri geliyordu. 10 dakika kadar bu şekilde yaladıktan sonra koltuğa oturtturdum. üstündeki dar tişörtü tek hamlede çıkardım. Karşımda sadece iri göğüslerini tutan siyah sutyeniyle kalmıştı. Dudaklarını yalarken bir taraftan da sutyeninin kopçasını çıkarmaya çalışıyordum. Zorda olsa çıkarmıştım. Usulca üstünden sıyırıp yere attım sutyenini. Ve o an hiç birşey kalmamıştı üstünde.

Çırılçıplak haliyle ayağa kaldırdım. Üstümdeki tişörtü tek hamleyle çıkardım. Artık ikimizde çırılçıplaktık. Birbirimize sarılarak öpüşmeye devam ettik ayak üstü. İki elimle kalçalarını okşarken bir elimi göt deliğinin üstünde gezdirmeye başladım. O durumdayken kulağıma “Hadi hayatım yatak odasına geçelim” dedi.

Kucağıma alıp öpüşerek yatak odasına geçtik…

Yavaşça yatağın üzerine sırt üstü yatırdım. Bende bacaklarımı ayırıp üstüne çıktım. Dudaklarından başlayarak aşağıya doğru yalama başladım. Kahverengi başlı iri göğüslerine gelmiştim. Elimle canını yakarcasına sıkıyor dilimi çevresinde gezdiriyordum. Arada birde meme uçlarını dişliyordum. Yalayarak aşağıya indim. amına yumulup yalamaya başladım. Altımda kıvranırken eliyle başımı amına ittiriyordu. Biraz yaladıktan sonra 69 olacak şekilde döndüm. Bacaklarımı kollarımın arasına alıp yalamaya başladım yengeciğimin amını.

Sen altta ol dedi. Anlaşılan yalamakta zorlanıyordu. Yatağa sırtüstü uzandım o da üstüme çıktı. Ben onun amını o da benim zonklayan sikimi yalıyordu. Arada bir taşaklarımı yalıyor somuruyordu. Bende iki elimle kalçasından tutmuş başımı hafiften kaldırarak amcığını yalıyordum. Arada birde hızımı alamayıp göt deliğini yalıyordum. Dilimi sokmaya çalışıyordum. Kasıyordu kendini. Kalçasına bir şaplak vurarak kasmamasını söyledim. Emrimin üstüne rahat bıraktı kendini. Büzüşmüş göt deliği hafiften açıldı. Yalarken orta parmağımı üzerinde gezdiriyordum.

Yavaşça sokmaya başladım parmağımı götüne. Parmağımla git gel yaparken amına yumuldum. Suratım am suyuyla sırılsıklam olmuştu. Artık zor dayanıyordum. Uzanarak saçından tutup kendime çektim. Mesajı almıştı. Sol eliyle yataktan destek alıyor sağ eliyle de sikimi amına hizalıyordu. Yavaşça oturmaya içine almaya başladı. sonra birden kendini bırakıverdi. Sikim taşaklara kadar amının içine saplanmıştı. O duyguyu tarif etmek imkansız. Sımsıcak, sırılsıklam ve uzun zamandır ilişkiye girmediği belli olan dar amcık. Kendimi bulutların üstünde hissediyordum.

Bir müddet öyle bekledikten sonra üstümde git gele başladı. Bir taraftan da dudaklarımız birbirine kenetlenmişti. Kalçasını yavaşça kaldırıp hızlıca vuruyordu. “Harikasın kocacığım” diyerek üstümde inliyordu. Böyle demesiyle iyice kendimden geçmiştim. Ayaklarımı ayırıp kendime çektim. Ellerimle poposundan tutup sabitledim. “Demek öyle karıcığım” deyip altında hızlıca gitgele başladım.

Taşaklarım kalçasına vurdukça şlap şlap diye sesler odayı yankılatmaya başladı. Makineli tüfek gibi saydırmaya başlamıştım. Sonra yavaşladım yataktan indim. Yengemi yatağın üzerinde köpek pozisyonuna getirdim. Poposunu aralayıp göt deliğini dillemeye başladım. Daha sonra zonklayan sikimi deliğe hizaladım. Yavaşça girmeye çalıştım. Giremiyordum. Yengemde acıdan inliyordu. Ben sokmaya çalıştıkça kendini öne atıyordu.

O an gözüme sehpanın üzerindeki el kremi takıldı…

Kapağını açıp iki parmağımla bolca krem aldım. Önce sikime sonrada götüne sürdüm. Parmaklarımla bir iki git gel yaptım. Kremi göt deliğine iyice yedirdikten sonra sikimi yine hizaladım. “Rahat ol hayatım” dedikten sonra yavaşça yüklendim. Sikimin başını sokabilmiştim göt deliğine. O an bir “Ahh” çekti. Acı çekiyordu belli ki. Yavaşça git gel yapmaya başladım. Deliği zamanla açılıyordu. Gözlerinden yaş geldiğini görebiliyordum.

5 dakika kadar sonra sikimin hepsini sokabiliyordum götüne. Hızlanmaya başladım. Artık o da zevk almaya başlamıştı. Bir müddet o pozisyonda siktikten sonra içinden çıkmadan ayağa kaldırdım. Hafiften öne eğdim. sağ elini duvara yasladı. Bende arkasından koca götüne yaslıyordum.

Kalçasından tutup hızlanmaya başladım. Kan ter içinde kalmıştık. Dayanacak gücüm kalmamıştı. Son kez götüne yüklendikten sonra elim ayağım titreyerek içine patladım. Sımsıkı sarılmıştım arkasından. 30 saniye kadar sürmüştü boşalmam. Belini kırıp yavaşça çıkardım sikimi götünden. Çıkarır çıkarmaz döllerim akmaya başladı. Yengem de eliyle götünü kapatarak banyoya attı kendini. Bende yatağın üzerine yığılmıştım.

İçimden gün daha yeni başlıyor Mehmet dedim.

Devamı için yorum yapmayı unutmayın…! 🙂

3. Bölüme Gitmek İçin ” Buraya Tıklayınız

İçeriğe tepkin nedir?

👍 Beğendim
0
😝 Yalarım
0
😍 Bayıldım
0
😡 Bune AMK
0
🤮 Beğenmedim
0

1 Comment

  1. ulan alexis texas bu kadar profesyonel değil ilke bak böyle ilk görmedim

    3
    1

Leave a reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like