Türk ifşa

Takipçimizden Gelen Büşra – KALDIRILDI

Büşra ifşası için takipçimiz olayı bizlere detaylı olarak açıklamış. Okumak isteyen okuyabilir dileyen direkt ifşaya uçabilir. İyi seyirler – KALDIRILDI

Merhaba admin. Biraz uzun bir açıklama yapıcam.Yazının sonunda nedenini anlayacaksınız. Size yılın Türk ifşa da en popüler olucak bir ifşayı yolluyorum. İlerleyen süreçlerde devamınıda yollayabilirim. Neyse olaya gelince bir kız arkadaşım var ismi Büşra 26 yaşında. Kendisi ise İzmir de yasiyor. Buraya kadar herşey normal ben de öyle sanmıştım.Taki tanımaya başlayıncaya kadar.

İlk önce bir kaç sexten sonra kendisinin sexte şiddet sevdiğini öğrendim neyse dedim olabilir. Sonra sex eşliğinde extacy kullanma isteği geldi işler gariplesiyordu ve yanımda kullandi öyle sex yaptık. Sonra video cekmemi istedi sex yaparken ve onu aşalamamı istedi işler çok gariplesmeye başladı. Ben artık o hanım hanımcık insan dışarıya öyle gözüküyor çünkü insandan şüphelenmeye başladım. Bir gece sizdiginda teline bakmak istedim ve baktım. Kendim de gsm ve telefon işi yaptığındam özel dosyalarina ve silinen içeriklere ulaşmam cok vaktimi almadı.

Bir de ne göreyim çeşit çeşit sex içerikli konuşmalar fotolar videolarla karşılaştım. Okudukca ve izledikçe megersem kadinlarla da ilişkisi varmış hatta birisi kadın akrabası 🙂 ve bisexual olduğunu öğrendim. Daha sonra farkettim ki ben dahil aynı anda 4 kişi yi idare ediyormuş 2 su kız 2 su erkek. Ve hepsine konuşmaları seni seviyorum tarzı aynı erkeklerin kızları tavlarken kullandıkları laflar gibi sevgi ayağı çekiyormuş. Yani bizim silahimizi bize kullanmış.

Açıkçası 🙂 Daha sonra bu 4 kişiden fazla oldugunu içinde toplu sex partileri ve evli erkeklerde ilişkisi olduğunu gordum. Hatta bir konusmasinda bozuluyor evli olduğunu öğrenince birde yani aldatildigini anlayınca asla taamül edemiyor. İlişkiyi bitiriyor sanki toplu sex partisi yapmiyormus gibi ama o da anlık o çizdiği insan tipi bozulmasın diye bu tepkileri veriyor akla bak. 🙂

Sonra zaman geçtikçe bu bitirdiği iliskilere iletişime geçip kaldığı yerden devam tabi 🙂 neyse bunları da konuşmalar resim ve videolardan anladim. Ben de sosyal medyasına girdim bir baktım ki hepsiyle arkadaş listesin de ve hiçbiri bir birinden haberi yok 🙂 Aynı benim dustugum durum gibi.

Uyuyordu yanımda kaldırıp hesap sormak istedim ama biraz düşündüm hiç bozuntuya vermemeye karar verdim yani onun yaptığını ona yaptım. Ama tüm herşeyi telinden aldım ve ilk size gönderiyorum. Olayı anca bu kadar kısa anlatabilirdim. Sabırsızlıkla ifşayı bekliyorum. lyi günler.Not:ilk size gönderiyorum yilin bence ifsası olucak ifşayı zip te olduğu gibi yayınlayın.

İçeriğe tepkin nedir?

👍 Beğendim
0
😝 Yalarım
0
😍 Bayıldım
0
😡 Bune AMK
0
🤮 Beğenmedim
0

17 Comments

 1. Vay anasını 5 saatlik porno filmi konusu

 2. okumaya üşendim biri özet geçsin amk devamı varsa bekleriz

 3. Destan yazmış oevladı.

 4. Nutkum tutuldu

 5. link patlak yaa merakla bekliyorum yenilenmesini

 6. link gümlemiş adminciğim

 7. admin lütfen yeniler misin gitmiş link

 8. 404 veriyo patlak link

 9. Link ölmüş usta

 10. link patlamış

 11. link ölmüş yenilenebilir mi

 12. Degerli admincimmm link calismiyoreeee

 13. ulan şöyle bişey bize düşmezki be ne şanslı adamlar var

 14. paylsşımlar azaldı admin ya

 15. admin bakarken link gitti valla meraktan ölücem sanırım lütfen yeniler misin adminciğim adiminlerin bi tanesi

 16. Tuh beee goremeden kaldirilmis ya

 17. Kral bu ifsayi atan kral kim bana bi ulasmasi lazim yav

Leave a reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like