Duyurular

Kurvip Kadına Şiddete Karşı!

Merhaba Değerli Kurtvip Takipçileri,

Bir konu hakkında sizlere görüşlerimizi paylaşmak istedik. Biliyorsunuz ki bu Dünya’da milyonlarca adult sitesi yani porno sitesi bulunmaktadır. Bir yerde karşınıza çıkmasa bile, başka bir yerde mutlaka karşınıza çıkacaktır. Bu döngü her zaman vardı ve hepte bildiğiniz üzere devam edecektir.

Kurtvip yöneticisi olarak,

Bizler sürekli içerik paylaşıyoruz. Bu içerikler kişilerden gelen veya internet ortamına düşen ve oradan alınan içeriklerdir. Gizlilik ve Politika kısmında bahsettiğimiz gibi biz kişilerin özgür yaşamına saygı duyan kişileriz. Bizler kimseyi küçük düşürme peşinde de değiliz. Çünkü bu içerikler kişinin kendisi tarafından bir diğer kişiye paylaşılan içeriklerdir.

Bu içerikler bizlere gelir, bizde bu içerikleri siteye yükleriz. İçerik sahibine de kaldırma garantisi veririz! Kaldırma garantisinde istediğimiz tek konu kişinin kendisi olduğunu ispatlamasıdır. Bu nokta da değineceğimiz konu ise şudur. Bu döngü devam ederken,

Kurtvip takipçilerimden bir ricam olacaktır.

kurtvip kadın cinayetlerine dur diyor

Lütfen kadınlarımıza, gençlerimize ve büyüklerimize iyi davranalım. Kadınları üzmeyelim. Kadın yapılan şiddete ve cinayetlere dur diyelim!

Ben biliyorum ki, Kurtvip takipçileri ne kadar azgın olsa da 🙂 kadınlara şiddet göstermeyecektir! Kadınlara yapılanlara karşı dur diyecektir!
Bu konuda lütfen biraz daha duyarlı olalım.

Saygılarımızla
Kurtvip

kurtvip

İçeriğe tepkin nedir?

👍 Beğendim
0
😝 Yalarım
0
😍 Bayıldım
0
😡 Bune AMK
0
🤮 Beğenmedim
0

Leave a reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like