Türk ifşa

İzemmania Onlyfans ve AÇIKLAMA!

İzemmania onlyfansta vip üyelere gönderdiği içerikler sizlerle. Buradan bir çok arkadaşı tekrar uyarmak istiyorum. Bir ajans bazı popüler kızları toparlayarak, sizleri dolandırmaktadır. Nasıl dolandırıyor diye sorarsanız, önce onlara 90 USD ödüyorsunuz, bu ödemeyi yaptığınızda çıplak içerik görmüyorsunuz. Sadece onlarla 90 USD ödediğiniz kişiyle sınırsız sohbet edebiliyorsunuz. Size gönderdikleri çıplak içerikler ise 30-100 USD arasında değişidiyor. Onlar için ekstra ödeme yapmanız gerekiyor. Bu ajansı kullanan kişiler bilindik isimler daha önce paylaşmış ve sizleri uyarmıştık.  Üyelerimizin talebi üzerine bir tanesine vip üye olduk ve herhangi çıplaklık içeren bir içerik paylaşmadı sadece non-nude içerik gönderdi. Bu yüzden size önerim bu ajansa bağlı modellerden uzak durmanızdır.

Onlara ödeyeceğiniz para ile bir çok farklı kıza abone olabilirsiniz. İlgili ajansın sitesinde ise farklı yabancı isimler görebilirsiniz. Bu isimler onlarla çalışmıyor. Yeni modellerle çalışabilmek için farklı bir ajansın siteyi kopyalamışlardır.

İlgili ajansın başında ise tanıdığımız isim olan Betül Lily vardır! Kendisi ne mi yapmaktadır sizlere söyleyeyim.

Bu kişi ”influencer ajansı” adı altında kızların para kazanabilmesi için Türk kızları onlyfansa yönlendirdiği ve escort olarak, yurt dışı vaati ile kandırarak iş adamlarına pazarlayan kişidir.
(Ajans hakkında bahsediyoruz. İş ilanı hakkında değildir)

Neyse İzemmania içeriğine devam edelim. İyi seyirler
ifsamerkeziALTERNATİF
alternatif

 

İçeriğe tepkin nedir?

👍 Beğendim
0
😝 Yalarım
0
😍 Bayıldım
0
😡 Bune AMK
0
🤮 Beğenmedim
0

3 Comments

 1. en iyi ifşa sitesisin.hem zeki akıllı ve bilgilendiriyorsu. ifşa ya bakmadan yazıyorum ve bu kadını instigram dan takip ederken onylfans sayfasını duyup takip ettim. dediğin gibi bende bir iki yabancı kadına para vermiş biri olarak memiş dışı pek bir şey göremedim. dediğin gibi ekstra daha fazla para istiyorlar. neyse esra ve Ceyda nın da içeriklerini en yakın zamanda bulacağını düşünüyorun 😎

  19
  1
 2. bu kızların attığı postları ve mesajlarındaki benzerliği görmeyen salaktır zaten.
  arkalarında, bu kızları ve bu kızlara para verenleri tokatlayan birisi olduğunu bilmeyen kalmasın. 90 doların % kaçını kızlardan komisyon diye alıyorlardır kim bilir. 90 dolara değmeyecek içerikler de işin cabası.

  UYANIN, KOYUN OLMAYIN, PARA SOKAKTA KAZANILMIYOR, BU DOLANDIRICARA KANMAYIN.

  ADMİN EN ÜSTE ÇIKAR GÖRSÜNLER

 3. Betul gelir mi?

Leave a reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like