Türk ifşa

İyi Geceler Videosu Gelsin O Zaman

Kurtvip takipçilerime iyi geceler videosu ile karşılık veriyor ve kırık linkleri güncellemeye devam ediyorum. Güncel içeriklerle çalışmalara devam ediyoruz… Bu da öylesine bir video olsun.

İçeriğe tepkin nedir?

👍 Beğendim
0
😝 Yalarım
0
😍 Bayıldım
0
😡 Bune AMK
0
🤮 Beğenmedim
0

3 Comments

 1. link güncellemeleri için çok teşekkürler!

 2. Müstehcen görüntü, yazı veya sözleri içeren ürünleri alenen gösterme, görülebilecek şekilde sergileme, okuma, okutma, söyleme, söyletme, kaydetme, depolama müstehcenlik suçunu oluşturur (TCK 226/1-a-b).
  Gördüğüm kadarıyla sitenizde toplanan videolar fotoğraf vs.. geneli sosyal medyadan toplanan foroğraf ve videolar.Kişisel verileri izinsiz kullanma,paylaşma ve bilinçli olarak yalan,(yanlış)yönlendirme,kişileri yaftalama,hakaret, ve herkezin ulaşabileceği şekilde yayınlama,yayma,okuma,okutma,kaydetme depolama şeklinde paylaşımlar vadır.
  Hakkınızda Cuma veya Pazartesi günü yasal olarak şikayet(işlem)başlıtılacaktır.
  İnsanlara bu şekilde yapılan saldırının, karalamanın, zarar vermenin karşılığı bedelsiz kalmayacaktır.

  1. Üşenmeden bu kadar yazıyı yazdığınız için tebrik ederim. Bizler 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermekteyiz. İlgili yasaya göre, web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir.

   Gizlilik ve politika kısmında belirttiğimiz üzere [email protected] adresimize telif veya içerikle ilgili bir e-mail ulaştığında kişiyi teyit eder ve içeriği kaldırırız. Tarafımıza teyit içeren herhangi bir mesaj ulaşmadığı gibi hangi konu ile ilgili konuştuğunuzda belli değildir. Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür eder, araya hafta sonu girmeden yasal işlemi başlatmanızı öneririm.

   Saygılarımla
   Kurtvip

Leave a reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like